TOPlist

eCesty Archív Media Klub cestovatelů

Klub cestovatelů

7305 dní (a nocí)

Bangladéš, Sýrie, Bolívie, Burkina Faso, Indie, Austrálie, Indonésie, Libanon, Thajsko, Afghánistán – na výstavě fotografií představuji některé z více než pěti desítek zemí, v nichž jsem během 20 let cestování strávil přes 3 roky života. Klub cestovatelů Karavanseráj, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1, od 29. 11. do 31. 12. 2009.

Phuen-pa-tawantok – příběh posledního thajského pralesa

Výstava fotografií ze Západní pralesní oblasti, pokrývající 19 národních parků a rezervací Thajska. Klub cestovatelů Karavanseráj, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1, od 1. do 28. 2. 2009.

Phuen-pa-tawantok – příběh posledního thajského pralesa

Výstava fotografií ze Západní pralesní oblasti, pokrývající 19 národních parků a rezervací Thajska. Uvidíte v Klubu cestovatelů Brno od 15. 11. do 31. 12. 2008.

Thajské pralesy a národní parky

Promítání a přednáška o 8 měsících strávených v Thajsku na projektu informačních kampaní v Západní pralesní oblasti. Klub cestovatelů Karavanseráj, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1.

Po zemi na východ – jak na to?

Chystáte se po zemi na východ? Do Turecka, Íránu, Indie a zemí podél této klasické trasy, či severní trasou přes Rusko? Chcete zjistit co vás může čekat nebo překvapit? Tento večer v Klubu cestovatelů Karavanseráj, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1 je pro každého, kdo se chce pobavit s cestovateli, kteří již cestu projeli, načerpat inspiraci, dostat odpovědi na své otázky a třeba i najít parťáka na cestu.

DOMŮ Archív Media Klub cestovatelů